pocetna
organizacija
linkovi
kontakt


REZULTATI DVORANSKIH PRVENSTAVA VOJVODINE U 2017
REZULTATI LETNJIH PRVENSTAVA VOJVODINE U 2017
PRVENSTVO VOJVODINE 12 GODINA
PRVENSTVO VOJVODINE 14 GODINA
PRVENSTVO VOJVODINE 16 GODINA
PRVENSTVO VOJVODINE 18 GODINA

ODIGRANI ZIMSKI - DVORANSKI TURNIRI 2016/2017
25.02.
OP SUBOTICE
2
16
TK Spartak-Subotica
04.03.
OP SUBOTICE
2
14
TK Spartak-Subotica
11.03.
OP SOMBORA
2
12 dečaci
TK Orange-Sombor


KALENDAR LETNJIH TURNIRA TSV 2017.g
KLIKOM MIŠA NA NAZIV TURNIRA OTVORIĆE VAM SE PROPOZICIJE TURNIRA
KLIKOM MIŠA NA DATUM PRELIMINARNOG ILI KONAČNOG STATUSA OTVORIĆE VAM SE LISTA PRIJAVLJENIH
KLIKOM MIŠA NA NA DATUM U KOLONI ŽREB-RASPORED OTVORIĆE VAM SE ŽREB I RASPORED ODIGRAVANJA MEČEVA

APRIL
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
08.04.
OP PANČEVA
2
zeleni
64
05.04.
06.04.
07.04.
07.04.2017.
TK Mladost - Pančevo
Rezultati-izveštaj
08.04.
OP SUBOTICE
2
14
64
05.04.
06.04.
07.04.
07.04.2017.
TK Spartak - Subotica
09.04.
OP PANČEVA
2
crveni
64
05.04.
06.04.
07.04.
07.04.2017.
TK Mladost - Pančevo
Rezultati-izveštaj
17.04.
OP NOVOG SADA
2
18 juniori
64
12.04.
13.04.
14.04.
14.04.2017.
TK Meridiana - NS
17.04.
OTKAZANO
2
18 juniorke
64
12.04.
13.04.
14.04.
14.04.2017.
TK Kovačica 2006 - Kovačica
Rezultati-izveštaj
ODL.
OP KIKINDE
2
narandžasti
64
19.04.
20.04.
21.04.
21.04.2017.
TK Kikinda - Kikinda
ODL.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16
48
19.04.
20.04.
21.04.
21.04.2017.
TK Spartak - Subotica

 

29.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
12
48
26.04.
27.04.
28.04.
28.04.2017.
TK ŽAK - Sombor
29.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
18
48
26.04.
27.04.
28.04.
28.04.2017.
TK AS - Novi Sad

MAJ
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
06.05.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
14
48
03.05.
04.05.
05.05.
05.05.2017.
TK Palić 1878 - Palić
10.05.
KVALIFIKACIJE-EKIPNO
14
 
13.05.
OP NOVOG SADA
2
zeleni
64
10.05.
11.05.
12.05.
12.05.2017.
TK Vojvodina - Novi Sad
13.05.

OP SR. MITROVICE

2
crveni
OTVOREN
TK Sirmium - Sr.Mitrovica
Rezultati-izveštaj
20.05.
OP KIKINDE
2
12 dečaci
64
17.05.
18.05.
19.05.
19.05.2017.
TK Kikinda - Kikinda
20.05.
OP NOVOG SADA
2
12 devojčice
64
17.05.
18.05.
19.05.
19.05.2017.
TK Winner - Novi Sad
27.05.
OP PANČEVA
2
zeleni
64
24.05.
25.05.
26.05.
26.05.2017.
TK Dinamo - Pančevo
27.05.
OP NOVOG SADA
2
crveni
OTVOREN
TK Meridiana - Novi Sad

JUNI
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
PETKOM POSLE 16:00
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
01.06.
KVALIFIKACIJE-EKIPNO
18
 
03.06.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16
48
31.05.
01.06.
02.06.
02.06.2017.
TK Spartak - Subotica
10.06.
OP KIKINDE
2
narandžasti
64
07.06.
08.06.
09.06.
09.06.2017.
TK Kikinda - Kikinda
10.06.
ŠACIN MEMORIJAL
2
12
64
07.06.
08.06.
09.06.
09.06.2017.
TK Dinamo - Pančevo
17.06.
OP NOVOG SADA
2
16
64
14.06.
15.06.
16.06.
16.06.2017.
TK Sajmište - Novi Sad
Rezultati-izveštaj
24.06.
2
14 dečaci
64
21.06.
22.06.
TK Senta 1903 - Senta
Rezultati-izveštaj
24.06.
2
14 devojčice
64
21.06.
22.06.
TK Vojvodina - Novi Sad
Rezultati-izveštaj

JULI
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
PETKOM POSLE 16:00
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
01.07.
2
narandžasti
64
28.06.
29.06.
29.06./30.06.
30.06.2017.
TK Tennis Tim Hipol- Odžaci
Rezultati-izveštaj
01.07.
2
16 juniori
64
28.06.
29.06.
29.06./30.06.
30.06.2017.
TK Dunav - Bačka Palanka
Rezultati-izveštaj
01.07.
2
16 juniorke
64
28.06.
29.06.
29.06./30.06.
30.06.2017.
TK Sol 022 - Šid
Rezultati-izveštaj
08.07.
2
zeleni
64
05.07.
06.07.
06.07./07.07.
07.07.2017.
TK Palić 1878 - Palić
Rezultati-izveštaj
08.07.
2
crveni
64
05.07.
06.07.
06.07./07.07.
07.07.2017.
TK Galeb 1890 - Zrenjanin
Rezultati-izveštaj
15.07.
2
12
64
12.07.
13.07.
13.07./14.07.
14.07.2017.
TK Spartak - Subotica
Rezultati-izveštaj
15.07.
2
18
64
12.07.
13.07.
13.07./14.07.
14.07.2017.
TK Meridiana - Novi Sad
Rezultati-izveštaj
29.07.
2
zeleni
64
26.07.
27.07.
27.07./28.07.
28.07.2017.
TK Pančevo - Pančevo
Rezultati-izveštaj
29.07.
2
narandžasti
64
26.07.
27.07.
27.07./28.07.
28.07.2017.
TK Sirmium - Sr.Mitrovica
Rezultati-izveštaj

AVGUST
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
PETKOM POSLE 16:00
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
05.08.
2
zeleni
64
02.08.
03.08.
03.08./04.08.
04.08.2017.
TK Kovačica - Kovačica
Rezultati-izveštaj
05.08.
2
12 dečaci
64
02.08.
03.08.
03.08./04.08.
04.08.2017.
TK Topola - Bačka Topola
Rezultati-izveštaj
05.08.
2
12 devojčice
64
02.08.
03.08.
03.08./04.08.
04.08.2017.
TK Spin - Šid
Rezultati-izveštaj
12.08.
2
narandžasti
64
09.08.
10.08.
10.08./11.08.
11.08.2017.
TK Tennis Tim Hipol- Odžaci
Rezultati-izveštaj
12.08.
2
crveni
64
09.08.
10.08.
10.08./11.08.
11.08.2017.
TK Kovačica - Kovačica
Rezultati-izveštaj
12.08.
2
14
64
09.08.
10.08.
10.08./11.08.
11.08.2017.
TK Galeb 1890 - Zrenjanin
Rezultati-izveštaj
26.08.
međun
zeleni
PRIJAVE ONLINE:     www.kupnada.rs/prijava
TK Sol 022 - Šid
Rezultati-izveštaj
26.08.
2
crveni
64
23.08.
24.08.
24.08./25.08.
25.08.2017.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica
Rezultati-izveštaj
26.08.
2
16 juniori
64
23.08.
24.08.
24.08./25.08.
25.08.2017.
TK Kikinda - Kikinda
Rezultati-izveštaj
26.08.
2
16 juniorke
64
23.08.
24.08.
24.08./25.08.
25.08.2017.
TK Sirmium - Sr.Mitrovica
Rezultati-izveštaj

SEPTEMBAR
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
PETKOM POSLE 16:00
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
09.09.
OP KOVAČICE
2
narandžasti
64
06.09.
07.09.
07.09./08.09.
08.09.2017.
TK Kovačica 2006 - Kovačica
Rezultati-izveštaj
16.09.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
zeleni
48
13.09.
14.09.
14.09./15.09.
15.09.2017.
TK Sol 022 - Šid
Rezultati-izveštaj
16.09.
OP SOMBORA
2
12 dečaci
64
13.09.
14.09.
14.09./15.09.
15.09.2017.
TK Orange - Sombor
Rezultati-izveštaj
16.09.
OP BAČKE TOPOLE
2
12 devojčice
64
13.09.
14.09.
14.09./15.09.
15.09.2017.
TK Topola - Bačka Topola
Rezultati-izveštaj
16.09.
OP BAČKE PALANKE
2
16 juniori
64
13.09.
14.09.
14.09./15.09.
15.09.2017.
TK Dunav - Bačka Palanka
Rezultati-izveštaj
16.09.
OP SREMSKE MITROVICE
2
16 juniorke
64
13.09.
14.09.
14.09./15.09.
15.09.2017.
TK Zmaj - Sr. Mitrovica
Rezultati-izveštaj
23.09.
OP ODŽACI
2
crveni
64
20.09.
21.09.
21.09./22.09.
22.09.2017.
TK Tennis Tim Hipol- Odžaci
Rezultati-izveštaj
30.09.
MASTERS 12 GODINA
B
12
NEMA PRIJAVA - IGRAJU 8 NAJBOLJIH iz APV SA RANG LISTE TSS
TK
Rezultati-izveštaj
30.09.
MASTERS 16 GODINA
B
16
NEMA PRIJAVA - IGRAJU 8 NAJBOLJIH iz APV SA RANG LISTE TSS
TK
Rezultati-izveštaj

OKTOBAR
DATUM
TURNIR- PROPOZICIJE
KAT
KONK
ŽREB
PRIJAVA
ODJAVA
STATUS
preliminarni/konačan
ŽREB - RASPORED
PETKOM POSLE 16:00
ORGANIZATOR
IZVEŠTAJ
07.10.
MASTERS 14 GODINA
B
14
NEMA PRIJAVA - IGRAJU 8 NAJBOLJIH iz APV SA RANG LISTE TSS
TK
Rezultati-izveštaj
07.10.
MASTERS 18 GODINA
B
18
NEMA PRIJAVA - IGRAJU 8 NAJBOLJIH iz APV SA RANG LISTE TSS
TK
Rezultati-izveštaj
14.10.
OP NOVOG SADA
2
zeleni
64
11.10.
12.10.
12.10./13.10.
13.10.2017.
TK Meridiana - Novi Sad
Rezultati-izveštaj
14.10.
OP NOVOG SADA
2
crveni
64
11.10.
12.10.
12.10./13.10.
13.10.2017.
TK Vojvodina - Novi Sad
Rezultati-izveštaj
21.10.
OP ODŽACI
2
12 dečaci
64
18.10.
19.10.
19.10./20.10.
20.10.2017.
TK Tennis Tim Hipol- Odžaci
Rezultati-izveštaj
21.10.
OP PANČEVA
2
12 devojčice
64
18.10.
19.10.
19.10./20.10.
20.10.2017.
TK Mladost - Pančevo
Rezultati-izveštaj
21.10.
OP NOVOG SADA
2
16
64
18.10.
19.10.
19.10./20.10.
20.10.2017.
TK Sajmište - Novi Sad
Rezultati-izveštaj
28.10.
OP
2
narandžasti
64
25.10.
26.10.
26.10./27.10.
27.10.2017.
TK
Rezultati-izveštaj
28.10.
OP PANČEVA
2
14
64
25.10.
26.10.
26.10./27.10.
27.10.2017.
TK Dinamo - Pančevo
Rezultati-izveštaj
28.10.
OP ZRENJANINA
2
18
64
25.10.
26.10.
26.10./27.10.
27.10.2017.
TK Galeb 1890 - Zrenjanin
Rezultati-izveštaj



REZULTATI DVORANSKIH PRVENSTAVA VOJVODINE U 2016
REZULTATI LETNJIH PRVENSTAVA VOJVODINE U 2016
ZIMSKO PRVENSTVO VOJVODINE 10 GODINA
ZIMSKO PRVENSTVO VOJVODINE 12 GODINA
ZIMSKO PRVENSTVO VOJVODINE 14 GODINA
ZIMSKO PRVENSTVO VOJVODINE 16 GODINA